Temizlenmeyen baca ve tesisatların sebep olduğu mal ve can kayıpları ile ilgili haberleri, en aza indirgemek niyeti ile çalışmalarına başlayan firmamız, “Temizlikte Teknoloji” sloganı ile BACA TEMİZLEME MAKİNASI ve KANAL TEMİZLEME MAKİNALARINI imal ederek satışa sunmuştur. Bu alanda oluşan sektörle birlikte,  bir çok kişinin iş imkanına kavuşmuş olması da sağlanmıştır.

Henüz ilinde veya ilçesinde bu sektördeki boşluğu doldurmak veya hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla her geçen gün artan taleplere göre imalat ve satışlarımızda artarak devam etmektedir.

Sıhhi tesisatçı firmalar, oteller, belediyeler, okullar vs tarafındanda rahatlıkla kullanılabilecek makinalar, temizlikte teknoloji ile birlikte, hizmette kaliteyi de artırmaktadır.

Baca Yaülı Kanal Havalandırma Kanalı Temizleme Makinesi

Yağlı Kanal – Baca Temizleme

Bu sektör de edindiğimiz tecrübeler, bilgi ve birikimimiz sonucu ortaya çıkardığımız yağlı-Kuru kanal ve baca temizleme makinası sizlere büyük kolaylık sağlayacak.

Kanal Açma – Temizleme

Kanalizasyon ve tesisat tıkanıklıklarına çözüm olarak geliştirdiğimiz kanal açma makinalarımız sizlere bu sektörde büyük kolaylıklar sağlayacak.

Kanal Açma Temizleme Makinesi